Lestijden

Dag Tijd Groep Zaal Leiding
Maandag 15.45 - 16.30 Ouder en kind Noordbroek 2 Annette
15.45 - 18.45 Selectie Turnen Noordbroek 1 Monique en Marlene
19.15 - 20.45 Selectie Springgroep C/B Turnhal Rijssen Marleen en Saskia
19.00 - 20.00 Dames Bommen Wilhelminastraat Hermien
20.00 - 21.00 Dames Bommen Wilhelminastraat Hermien
21.00 - 22.00 Heren Trimclub Wilhelminastraat Johan
Dinsdag 16.30 - 17.30 Peuters/Kleuters J/M 3 jaar Noordbroek 2 Annette
17.30 - 18.30 Springgroep Noordbroek 2 Monique
18.45 - 19.45 Gym - Dames 1 Wilhelminastraat Gerrie
Woensdag 8.45 - 9.45 Dames Bommen Wilhelminastraat Hermien
9.45 - 10.45 Gym - Dames 2 Wilhelminastraat Gerrie
13.30 - 14.30 Gym - Recreatief meiden groep 2/3 Noordbroek 1 Marian
13.30 - 14.30 Kleuters J/M Noordbroek 2 Annette
13.30 - 14.30 Peuters/KleutersJ/M 2/3/4 Jaar Wilhelminastraat Hermien
14.30 - 15.30 Gym - Recreatief meiden groep 3/4 Noordbroek 1 Marian
14.30 - 15.30 Kleuters J/M Noordbroek 2 Annette
14.30 - 15.30 Meisjes5/6 Jaar Wilhelminastraat Hermien
15.30 - 16.30 Meisjes 7/8 Jaar Wilhelminastraat Anuschka
15.30 - 16.30 Gym - Recreatief meiden groep 5/6/7 Noordbroek 1 Marian
16.45 - 18.45 SelectieToestelturnen Wilhelminastraat Marleen en Esther
18.45 - 19.45 Dames Turnen 16 Jaar e.o. Wilhelminastraat Hermien
19.45 - 20.45 Dames Bommen Wilhelminastraat Hermien
Donderdag 17.30 - 18.30 Jongens recreatie Wilhelminastraat Tamara
18.30 - 19.30 Jongens selectie Wilhelminastraat Tamara
19.30 - 20.30 Meisjes 11 jaar e.o. Wilhelminastraat Tamara
Vrijdag 16.00 - 19.00 Turnen - Selectie Noordbroek 1 Monique en Marlene
Zaterdag 9.00 - 11.00 Turnen - Jong talent Wilhelminastraat Marlene
12.00 - 15.00 Turnen - Selectie IISPA Monique en Marlene

Adressen van de zalen:

Wilhelminastraat 17
7642 CR Wierden
tel:0546-574095

Turnhal Rijssen
Molendijk-Noord 51a
7461 JGRijssen



    De sponsoren van Sport & Vriendschap Wierden




Fotoalbum

Nieuws


Medailles voor senioren bij individueel

Medailles voor senioren bij individueel

Gisteren hebben de junioren en senioren meegedaan aan het individueel springkampioenschap van het district Oost. Tetske Ho...
Foto's individuele wedstrijden online

Foto's individuele wedstrijden online

De foto's van de wedstrijden van afgelopen zaterdag staan online! De foto's van de ochtend wedstrijd z...
Hermien benoemd tot

Hermien benoemd tot "Lid in de Orde van Oranje Nassau"

Vanochtend om half 10 was Hermien uitgenodigd voor een vergadering over een nieuwe sportzaal op het gemeentehuis. ...
Johan Krake stopt als penningmeester

Johan Krake stopt als penningmeester

Na 36 jaar in het bestuur gezeten te hebben zitten de werkzaamheden er voor Johan Krake sinds gisteravond op. Op de ledenv...

Agenda


Nog geen agenda-items aanwezig in de database.